Ricinový olej a řasy

Posílení a růst řas – to je oč tu běží

Ricinový olej je známý především pro svou schopnost posilovat a stimulovat růst řas. Jde o mýtus anebo ne? Co je na tom pravdy? A jaké jsou reálné zkušenosti?

Pravdou je, že ricinový olej pro posílení a růst řas (případně obočí) využívá  mnoho žen a mnoho žen si ho pochvaluje jako cenově dostupnou a přírodní formu, jak se postarat o svoji krásu, tedy krásné řasy a své obočí.

Další ženy pak ricinový olej na řasy využívají nebo prostřednictvím nejrůznějších značkových regenerátorů řas, které tento olej většinou také obsahují. Jeho účinkům tedy věří i výrobci kosmetiky.

Jaké jsou zkušenosti s ricinovým olejem?

  • Dle zkušeností žen, které ricinový olej na řasy pravidelně nanáší, dokáže tento olej řasy zhustit.
  • Napomáhá větší hustotě a prodloužení řas.
  • Podporuje také odolnost a předchází jejich lámání

Více o praktických zkušenostech a výsledcích s používáním ricinového oleje se dozvíte v sekci Recenze, zkušenosti.

A návod? Jak aplikovat ricinový olej na řasy?

  • Ricinový olej je vhodné aplikovat především s obezřetností a jemně, neměl by se dostat do očí. Citlivé oči totiž může ricinový olej dráždit.
  • Ricinový olej proto nanášejte opatrně především na konečky řas – prostřednictví vatové tyčinky. Můžete využít i kartáček na obočí nebo starou prázdnou řasenku.
  • Na vatovou tyčinku nebo kartáček naneste ricinový olej a opatrně jím pročísněte řasy, opět dávejte pozor, aby se olej nedostal do očí.

Doporučuje se pravidelná aplikace, první výsledky jsou patrné již po týdenní či dvoutýdenní kúře.

Z praktických důvodů vždy večer jako součást noční péče.

Ricinový olej na obočí

Ricinový olej se stejně jako na řasy dá nanášet i na obočí, které dokáže krásně prohustit. Výrazné husté obočí se v současnosti těší velké oblibě a celou řadu žen trápí, že její obočí příliš výrazné není. Existuje přitom relativně snadná přírodní pomoc v podobě ricinového oleje.

Nanáší se obdobně jako na řasy – prostřednictvím vatové tyčinky nebo staré řasenky, ideálně jednou denně, jako součást noční kosmetické péče.

Ricinový olej Saloos koupit Ricinový olej Renovality koupit Ricinový olej, RICINUS PROTECTIVE OIL Brazil Keratin koupit

Regenerátor řas, sérum na řasy

Ricinový olej představuje jednoduchý, ale účinný prostředek pro posílení a růst řas. Jedná se o přírodní kosmetiku, 100% rostlinný olej, který mj. slouží jako regenerátor, kondicionér či výživná péče o řasy a obočí. Klidně se mu dá říkat i sérum na řasy.

Ne každému však čistý ricinový olej vyhovuje. V kosmetice se naštěstí dají najít i další pomocníci – speciálně sestavené směsi přírodních olejů, výživných a ochranných látek, které jsou navíc v praktickém balení s aplikátorem. Jde o regenerátory, výživné kúry a séra na řasy.

Na tomto místě přinášíme tipy na některé z nich.

Intenzivní výživa na řasy RefectoCil Řasenková báze pro objem a péči Artdeco Regenerační sérum na řasy

Refectocil Styling Gel

Intenzivní výživa pro řasy a obočí s vitamínem E a D-panthenolem

RefectoCil Styling Gel představuje vysoce výživný kondicionér, který pečuje o řasy a obočí, a také je chrání před působením negativních vnějších vlivů. Napomáhá k tomu, aby i barvené řasy byly odolné a silné.

Jeho cílem je posílení řasy a obočí. Slibuje silné, dlouhé, zdravé a zářivě krásné řasy i obočí. Brání proti lámáním řas.

Výživná péče RefectoCil Longlash Gel se nanáší večer, po odlíčení, po celé délce řas a na chloupky obočí.

RefectoCil je značkou prvotřídní kosmetiky se zaměřením na oční péči, je známá především pro své oblíbené barvy na řasy.

KDE KOUPIT Refectocil Styling Gel – Intenzivní výživa pro řasy a obočí s vitamínem E a D-panthenolem? Tady!


Artdeco Lash Booster Volumizing Mascara Base

Řasenková báze pro větší objem a péči

Ať již používáte jakoukoliv řasenku, řasenková báze podpoří a zesílí její účinek. Slibuje efekt, kterým jsou hustší a delší řasy, a to během pár vteřin. Hydratuje řasy, dodává jim pružnost a hedvábný lesk.

Nabízí výživné složení, jde o balzám na řasy s minerály a výtažkem mořských řas. Díky velmi jemné struktuře je vhodná i pro citlivé oči.

Aplikuje se před použitím řasenky nebo jako péče o řasy, kdy se nanáší po odlíčení očí.

Artdeco je německou značkou, která nabízí vysoce exkluzivní kosmetiku nejvyšší kvality za přijatelné ceny.

KDE KOUPIT Artdeco Lash Booster Volumizing Mascara Base – Řasenkovou bázi pro větší objem a péči? Tady!


Regenerační sérum na řasy Brazil Keratin

Keratin Perfect Lashes

Regenerační sérum na řasy s keratinem slibuje nárůst pevnosti řas až o 100 %. Zpevňuje a vyživuje řasy od kořínku, dodává jim výživu v podobě keratinu, ale i dalších bioaktivních látek jako jsou aminokyseliny, arginin, biominerál mědi, chondroitin, taurin, inositol, karnitin, panthenol, tyrosin, kyselina nikotinová, biotin, bioaktivní cyklopeptid a minerály, vitamíny a aminokyseliny obsažené v aloe vera.

Aplikuje se jako noční sérum, na omyté, osušené a čisté řasy a část víčka, ze kterého řasy vyrůstají.

Brazil Keratin je především značkou pro luxusní vlasovou kosmetiku s vysokým podílem brazilského keratinu. Keratin vyniká mimořádnými regeneračními účinky, pomáhá v péči o poškozené vlasy, ale i citlivou pokožku hlavy, užívá se i na obočí a řasy.

KDE KOUPIT Regenerační sérum na řasy Brazil Keratin? Tady!

Vichy Liftactiv Serum 10

Sérum na oči a řasy

Vichy Liftactiv Serum 10 (Eyes & Lashes) je jedinečným kosmetickým přípravkem s hedvábnou fluidní strukturou, určeným pro ženy nad 35 let. Je hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pleť. Neobsahuje parabeny.

Díky kombinaci aktivních látek, jako je rhamnosa, perleťové složky, termální voda a ceramidy, dokáže viditelně omladit oční okolí, a to včetně řas. Sérum vyhlazuje a vypíná pleť v okolí očí, rozjasňuje víčka a posiluje řasy.

Po deseti minutách redukuje oční vrásky.

Po měsíci pravidelné aplikace dělá viditelně hustější řasy.

Sérum se nanáší na horní a dolní víčka jemným poklepáním, poté se roztírá i na řasy a celé oční okolí.

Vichy – zdraví patří i pokožce.

KDE KOUPIT Vichy Liftactiv Serum 10 – Sérum na oči a řasy? Tady!

Každý lajk potěší. Díky!