Informace o nás

RicinovyOlej.cz

Tento web vznikl již v roce 2012, postupně prošel několika zásadními změnami tak, aby poskytoval ty nejužitečnější, nejpraktičtější a nejpodrobnější informace, a v té nejpřehlednější formě.

Jak se to povedlo, to je na vašem zvážení…

Tento web je postavený pro své návštěvníky, čtenáře, zájemce o informace o ricinovém oleji.

Více najdete v samostatné sekci O nás.

Hlavně hravě, hlavně prakticky

Přinášíme praktické informace o ricinovém oleji. O tomto mimořádně hutném, hojivém a regeneračním oleji se u nás dozvíte úplně vše.

  • Dozvíte se, jak se ricinový olej užívá na řasy a obočí, jak podporuje jejich růst, jak posiluje řasy. Právě s řasami se totiž ricinový olej spojuje nejčastěji.
  • Čekají vás také další kosmetické tipy – ricinový olej totiž lze využít také na nehty, na vlasy nebo při péči o pokožku.
  • Nemůže chybět ani popis vlastních zkušeností, zkušenosti ostatních, nezávislé recenze a odkazy na diskuze, kde se ricinový olej řeší.
  • Najdete zde celou řadu detailních návodů na aplikaci a použití riciňáku.
  • Mj. se dozvíte také, jak může pomoci ricinový olejový zábal na bolavé klouby.
  • Samozřejmě nezapomínáme ani na vnitřní užití ricinového oleje, ač to je značně omezené (ricinový olej totiž působí také jako silné projímadlo).

Fungujeme po svém

Jsme nezávislí, avšak subjektivní.

Tento web funguje na principu osobního blogu. Informace mají čistě informační charakter a pokud to není výslovně uvedeno (například recenze produktu) nevztahují se k žádnému konkrétnímu produktu. Nejsme eshop ani odborný web.

Žádné z uvedených informací nejsou výživovým ani zdravotním tvrzením dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006. Tzn. že neprošly schvalovacím procesem úředníků EU.

Přestože čerpáme z mnoha hodnotných zdrojů a vlastních zkušeností, naše texty mají subjektivní, čistě informační charakter. Nejsme lékaři a na webu nedáváme lékařská doporučení. Pokud máte zdravotní potíže, musíme vás odkázat na odbornou lékařskou pomoc.

Chcete nám něco sdělit?

Využijte kontaktního formuláře tady…