Olejová maska na ruce

Ruce přitahují pozornost. Namáháme je tolik, že jsou často vysušené, pak žádají o pozornost v podobě péče. Ruce jsou naši vizitkou a péči si zaslouží, už jenom proto, aby přitahovali pohled, protože jsou krásné.

Olejová maska na ruce

Co udělat pro krásné ruce, pokožku a nehty?

Základem je výživa, ta vnitřní i vnější. chce to kvalitní krém na ruce a občas rukám, dopřát nějakou tu hloubkovou intenzivní výživu. Takovou výživu slibuje maska na ruce. Dá se koupit v podobě rukavic, které si stačí nasadit a čekat na výsledek. Ale také se dá připravit z extra hutného ricinového oleje, vlastních foliových rukavic (které se používají například při barvení vlasů) a rukavic klasických bavlněných, které foliové rukavice uchytí na ruce.

Aby pokožka na rukou a nehty skutečně dostaly maximální dávku výživy a hydratace, vyplatí se masku nechat působit přes noc.

Olejová maska na ruce. Jak na to?

Takže jednoduše namažte ruce silnou vrstvou oleje, zabalte je do foliových rukavic, překryjte rukavicemi bavlněnými a ulehněte ke spánku (ono se totiž v těch rukavicích moc jiného než spát nedá dělat).

Ráno zbytek oleje setřete ubrouskem a radujte se z toho, jak máte krásné ruce!

Jde to i jinak!

Luxusní panenské oleje a výživná másla

Místo ricinového oleje můžete klidně využít jakýkoliv jiný rostlinný olej. Mimořádnou péči a výživu slibuje například pupalkový olej, také rakytníkový olej, netradiční marulový olej, nebo v kosmetice běžně využívané oleje jako meruňkový, arganový nebo šípkový.

Pupalkový olej Primavera Rakytníkový olej Marulový olej
Meruňkový olej panenský Renovality Arganový olej Renovality Šípkový olej Renovality

Dobře poslouží i kokosový olej, bambucké máslo karité nebo kakaové máslo.

Kokosový olej panenský Bambucké máslo Karité Kakaové máslo Naturalis

Esenciální oleje proti plísni

Svoji zkrášlující proceduru můžete provonět i pár kapkami esenciálního oleje. Pokud potřebujete protizánětlivý a antiseptický olej, sáhněte po Tea Tree Oil. Pomůže i proti plísni na nehtech, stejně tak esenciální olej  eukalyptus, bergamot nebo citron.

Tea Tree Olej Renovality Éterický olej Eukalyptus Primavera Éterický olej Bergamot Primavera

Elixíry pro omlazení

Pokud toužíte po omlazení rukou, přidejte k nosnému oleji třeba i růžový olej, olej královny květin, opěvovaný moringový olej anebo využijte přímo Matcha Anti Age sérum s arganovým, šípkovým, mandlovým, makadamiovým olejem, esenciálními oleji geránium, jalovec a čajem matcha.

Éterický olej Turecká růže Primavera Moringový olej Renovality Matcha Anti Age sérum
Docela dobré.Dost dobré.Dobré.Fakt dobré.Lepší už to být nemůže. Ø 5,00
Loading...
Každý lajk potěší. Díky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *