Kokosový olej

Panenský olej, který doslova voní kouzlem exotiky a příjemné relaxace pod hřejivými slunečními paprsky. To je kokosový olej.

Olej vhodný k péči o suchou pokožku, prostředek pro zklidnění kůže po opalování nebo holení, ochranný balzám na rty, masáží olej, lubrikační gel, hojivá mast na nejrůznější kožní problémy, také přírodní antibiotikum nebo ingredience zdravé kuchyně. Tím vším je panenský kokosový olej.

Nechte se unést opojnou vůní…

Panenský kokosový olej je spojen s lahodnou vůní a jemnou chutí. Kokosové aroma připomíná exotický původ tohoto oleje lisovaného za studena z kokosových ořechů. Kokosový olej v sobě skrývá hřejivé slunce a panenskou krásu tropických ostrovů tichomoří, odkud pochází.

Vedle lahodné vonící esence kokosový olej přináší také skvělé regenerační a hojivé vlastnosti, pro které se využívá mj. také jako vynikající masážní olej.

Kokosový olej se skvěle hodí k péči o suchou a poškozenou pleť, vyživuje a zjemňuje pokožku. Na pokožce zanechává příjemný ochranný film s nezaměnitelnou vůní. Báječně doplní letní dovolenou, hodí se jako regenerační prostředek po opalování. V zimě chrání pokožku před mrazem a negativními vnějšími vlivy.

Kokosový olej je vhodný i pro citlivou pokožku, nedráždí a nezpůsobuje alergie. Navíc má schopnost ničit kvasinky, bakterie, viry a další patogeny. Díky tomu představuje také vynikající přírodní lubrikační gel s opojnou vůní stimulující smysly.

Kokosový olej na lžičce

Kvůli obsahu vzácných mastných kyselin – laurové, myristové nebo kaprylové působí kokosový olej jako přírodní antibiotikum. Svým obsahem je podobný mateřskému mléku, proto bývá také jednou ze základních složek kojenecké výživy.

Kokosový olej má své místo i ve zdravé kuchyni. Je vhodný jako ingredience studených i teplých pokrmů. Hodí se na vaření, pečení i smažení.

Kokosový olej se navíc výborně tráví bez toho, aby zatěžoval organismus. Neobsahuje cholesterol a ve srovnání s běžně užívanými tuky má méně kalorií.

Je ideální při hubnutí, neboť dokáže zahnat pocity hladu na dlouhé hodiny.

Kde koupit kokosový olej?

Kokosový olej Naturalis

Docela dobré.Dost dobré.Dobré.Fakt dobré.Lepší už to být nemůže. (No Ratings Yet)
Loading...
Každý lajk potěší. Díky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *